10 senelik besicilik tecrübesiyle kendi yetiştirdiğimiz hayvanı alıcısıyla buluşturan bir firmadır. Besicilikten, mezbahaya, üretimden tüketime kadar seçkin leziz, sağlıklı ve hijyenik ürünleriyle kalite standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir.

 

Kesim öncesi ve sonrası helal kontrolleri yapılmış hayvanlarımızın, İslami usuller çerçevesinde Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı’nın yönergelerine uygun olarak uzman veteriner eşliğinde kesimi yapılmaktadır.

 

Kesimi yapılan dana ve kuzu et ürünlerimiz 12 saat dinlendirildikten sonra özel donanımlı frigofrik araçlarımızla tazeliğini koruyarak  tesisimize ulaştırılmaktadır. Et ürünlerimiz tamamıyla hijyenik ve sağlıklı bir ortamda gıda mühendisi kontrolünde, uzman personelimizce hazırlanır ve satışa sunulur. Mahalle kasabı samimiyetini bir adım ileriye taşıyan firmamız buna seçkin lezzetler, hijyenik bir ortam ve kaliteli hizmetini de ekleyerek yenilikçi ve atılımcı bir ruh ile Kekik markasını tüketicisiyle buluşturup butik kasap anlayışıyla hizmet vermektedir.

 

Kurumsal markanın vermiş olduğu güvenle, kaliteli ve özgün hizmet standartlarıyla, insan sağlığına uygun şartlarda müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla zincir marka hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir

 

Sağlıklı Et

Doğal Et

Helal Et

Lezzetli Et

Kesim öncesi

ve kesim sonrası

helal kontrolleri yapılmış et

sunuyoruz.

Çünkü yetişdirdiğimiz hayvanlar, doğduğu günden sofranıza gelene kadar devamlı veterener hekimlerin kontrolünde.

Çünkü etlerimizi besicilik için en uygun doğaya sahip yerlerde yetiştirdiğimiz hayvanlardan elde ediyoruz

Çünkü yetişdirdiğimiz tüm hayvanlar sadece doğal ve organik yemler ile besleniyorlar.